Pension Český dvůr

Popis stránek:
PENSION, RESTAURACE, JÍZDA NA KONI Pokoje s WC, sprchou, BTV, telefonem. Dobrá kuchyně, domácí atmosféra. Možnost jízdy na koni. Můžete u nás oslavit NAROZENINY, MATURITU, uspořádat SVATEBNÍ HOSTINU, ŠKOLENÍ, nebo jen tak UDĚLAT RADOST sobě a svým milým.
Klíčová slova:
na své si přijdou milovníci drůbežích a ostatních , kapr či plody moře, telefonem. dobrá kuchyně, uspořádat svatebnÍ hostinu, otvírací doba se ale v průběhu roku mění. pro ubyt, se scházejí hosté z blízkého okolí i vzdálenějších, sprchou, restaurace, raclette, v létě přibývá dalších 12 míst na terase. velmi ča, fondue bourgignone a fondue chinoise nebo na mnoho, jÍzda na koni pokoje s wc, pension, sýrové fondue, domácí atmosféra. možnost jízdy na koni. můžete u, kteří mají rádi bezmasá jídla a saláty. na naše sp, btv, nebo jen tak udĚlat radost sobě a svým milým. res, obzvláštní útulnost skýtá hojně využívaný krb. k d, maturitu, ŠkolenÍ
Hlavní nadpis:

Pension Český dvůr

Přejít na stránky » 

http://www.ceskydvur.cz


Zdá se Vám, že záznam není v pořádku?

Jste-li majitelem či správcem stránek http://www.ceskydvur.cz a máte dojem, že tento záznam není aktuální, můžete jej zkusit aktualizovat.